Butle z wodą stały się coraz bardziej popularne w szkołach podstawowych i średnich. Zresztą nie tylko tam są dostępne, ponieważ możemy też je spotkać w przychodniach i różnego typu biurach. Jest to bardzo dobra informacja, ponieważ o tym, że należy się nawadniać, jest głośno od dawna. Właśnie dlatego sama zdecydowałam się na wprowadzenie jej do swojej firmy. Najpierw był to pomysł tymczasowy, aby sprawdzić, jak właściwie pracownicy będą reagowali na nowe rozwiązanie. Istotne dla mnie było by wszyscy decydowali się na korzystanie z dystrybutorów, ponieważ wydawało mi się to dobrym pomysłem. Nikt dzięki temu nie musiał myśleć o tym, żeby nosić codziennie swoje napoje, tylko mogli sobie nalewać do woli będąc w pracy.

Pomysł okazał się naprawdę bardzo dobry i zauważyłam wśród mojej kadry bardzo duże zainteresowanie dystrybutorem, jednak w pewnym momencie wskutek eksploatacji zaczęły pojawiać się pewne usterki związane ze zbiornikiem, przez które zdecydowaliśmy się usunąć z naszej firmy owy dystrybutor.

Jakiś czas temu przeglądając strony internetowe natknęłam się na reklamę firmy Global Water, która mnie zaciekawiła. Okazało się, że jest to firma, posiadająca w swoim asortymencie zbiorniki do dystrybutora wody.

Zbiornik do dystrybutora wody – drugie podejście

Przypomniałam sobie okres kiedy dystrybutor był naprawdę dobrym rozwiązaniem w firmie. Zdecydowałam się poczytać różne opinie na temat zarówno samej Global Water, jak i ich produktów. Nie ukrywam, że mnie niezwykle zaintrygowali, a opinie jakie mają na swoim koncie tylko przekonały mnie do podjęcia ostatecznej decyzji – pora zdecydować się na drugie podejście z butlą z wodą do dystrybutora. Na sam początek zdecydowałam się zakupić jeden zbiornik do dystrybutora wody, aby w ogóle zobaczyć, jak będzie się sprawdzać. Wyjęliśmy stary dystrybutor i podłączyliśmy do niego zbiornik. Stał tak tydzień, potem dwa. Kadra znowu wykazała duże zainteresowanie.

Byłam naprawdę bardzo miło zaskoczona kiedy po dwóch tygodniach nie zauważyłam jakichkolwiek problemów związanych z butlą z wodą od firmy Global Water, dlatego zdecydowałam się na zamówienie dwóch kolejnych. Posiadamy je w naszej firmie już od jakiegoś czasu i dalej nie ma z nimi żadnych problemów.

Woda dla wszystkich pracowników

Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na drugie podejście do kupna zbiornika na wodę, ponieważ widzę, jak dobrze do tego podchodzą wszyscy moi pracownicy. Nie wiem co bym zrobiła gdybym nie trafiła na tamtą reklamę. Firma Global Water jest naprawdę godna polecenia, a ich produkty są najwyższej jakości, jakiej nie doświadczyłam jeszcze w przypadku żadnej innej.

Zbiornik jaki zdecydowałam się kupić, pasuje do standardowych dystrybutorów ze zbiornikami wymiennymi. Dodatkowym jego atutem jest fakt, że można podłączyć do niego dowolny filtr do wody, który zresztą również można kupić od Global Water. Poza tym kupując ten właśnie zbiornik, przyczyniasz się do znacznych oszczędności. Otóż eliminuje ona konieczność wymiany butli wraz z wodą, ani nie trzeba wymieniać też posiadanego już starego dystrybutora, ponieważ wystarczy po prostu podłączyć dowolny filtr wody.

Jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona i każdemu mogę polecić.