Aby klimatyzacja funkcjonowała w prawidłowy sposób, trzeba zastosować czynnik chłodniczy, który odpowiada za wymianę ciepła. Obecnie na dużą skalę używane są czynniki chłodnicze R1234yf, posiadające syntetyczną bazę, zaakceptowaną przez przemysł samochodowy. Jednym z najbardziej popularnych na rynku czynników jest ten Honeywell Solstice, przeznaczony do użytku w pojazdach dostawczych i osobowych. Ma on bardzo wiele zalet, co potwierdzają zadowoleni użytkownicy.

Czynnik chłodniczy R1234yf – sprawdzony produkt

Czynnik chłodniczy R1234yf to produkt wysokiej jakości stosowany do instalacji klimatyzacyjnych. Przeznaczony jest on do wszelkich stacji klimatyzacji, przystosowanych do nowego czynnika. Dedykowany jest także do sprzętów, które obsługują dwa gazy – Texa K780R. Jest zgodny z obowiązującymi przepisami i normami. Cechuje się najwyższą jakością, co potwierdzają opinie użytkowników. Umieszczony jest w 5-kilogramowym opakowaniu, jednak należy pamiętać, że butla podlega zwrotowi. Został on opracowany przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu zachwyca swoim standardem. Jego użytkowanie jest w pełni legalne i bezpieczne.

Czynnik chłodniczy R1234yf – cena

Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór czynników chłodniczych R1234yf. Różnią się one między sobą pewnymi kwestiami, przede wszystkim markami i cenami. Niektóre z nich bardzo kuszą niskimi kosztami zakupu, jednak podejrzanie tanie produkty mogą cechować się niską jakością i nie być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Jeśli nie chcesz ryzykować, sięgnij po czynnik chłodniczy R1234yf pochodzący od renomowanego producenta. Dzięki temu będziesz miał pewność, że otrzymasz produkt o wysokim standardzie, który ówcześnie został poddany licznym testom i kontrolom.

Jeśli zależy Ci na zakupie renomowanego czynnika chłodniczego, koniecznie sięgnij po R1234yf od Honeywell. Inwestując w niego, możesz być pewien, że dostaniesz produkt zgodny z normami i spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto wybierając czynnik chłodniczy R1234yf Honeywell, masz gwarancję, że nie przepłacisz, gdyż towar ten jest dostępny w cenie adekwatnej do swojej jakości.

Czynnik chłodniczy R1234yf – opinie zadowolonych użytkowników

Czynnik chłodniczy R1234yf zyskuje rewelacyjne opinie użytkowników i cieszy się bardzo dużą popularnością na rynku. Kupowany jest przez liczne zakłady i serwisy klimatyzacji z różnych zakątków Polski. Doceniany jest przede wszystkim za swoją jakość, wydajność i wysoki standard. Ponadto czynnik R1234yf otrzymuje dużo pozytywnych recenzji za fakt, iż jest zgodny z obowiązującymi przepisami. Pochodzi od zaufanego producenta i świetnie spełnia swoje zadania. Może być używany do pojazdów osobowych i dostawczych różnych marek. Co ważne, jest on dostępny w konkurencyjnej cenie i sprawdza się również dobrze, co produkty z wyższej półki. Jest produktem ogólnodostępnym. Jego świetny standard potwierdzają liczne opinie użytkowników z Polski i nie tylko.