Iphone 11 Pro, który przedstawiła nam w 2019 roku firma Apple, to w opinii wielu osób najlepszy telefon tej marki, z jakim mieli do czynienia. Muszę przyznać, że osobiście również jestem podobnego zdania, ponieważ to urządzenia faktycznie sprawdza się doskonale. Zapraszam do zapoznania się z poniższą recenzją Iphone’a 11 Pro.

Iphone 11 Pro – recenzja

Opisywana wersja posiada pamięć 64 Gb i jest w wariancie gwiezdnej szarości. Jeżeli chodzi o wygląd tego telefonu, to jak zwykle mamy tu do czynienia z charakterystycznym dla urządzeń marki Apple designem, który zgrabnie łączy w sobie nowoczesny styl oraz elegancję. W tym modelu producent po raz pierwszy postawił na matowe szkło, które bardzo dobrze się prezentuje i osobiście uważam, że jest lepszą alternatywą niż znane z wielu modeli połyskliwe materiały obudowy. Niestety ma ono również wadę w postaci tego, że szkło matowe jest dość śliskie, przez co trzymając telefon w ręku, nie mamy poczucia takiej pewności i musimy bardziej uważać, żeby nie wypadł.

W oczy rzuca się oczywiście sporych rozmiarów przestrzeń na aparaty, których można znaleźć aż trzy, niektórym może się to nie podobać, jednak bez wątpienia dodaje to nutkę nowoczesności Iphone’owi 11 Pro. Kolejną zaletą, która zostawia telefony konkurencji w tyle, jest system wibracji, który zamiast nieprzyjemnych wibracji zapewnia znacznie przyjemniejsze bodźce. Oczywiście nie można zapomnieć o świetnym ekranie, jakim dysponuje ten telefon. Wyświetlacz Oled w ekranie z przekątną 5,8 cali jest bardzo wygodny i zapewnia świetną jakość obrazu.

Iphone 11 pro – test

Ogromnym zaskoczeniem były głośniki, które są naprawdę doskonałe. Dźwięk jest bardzo dobrej jakości i niezwykle czysty, a poszczególne dźwięki i bas są dobrze wyczuwalne. Face ID, czyli system rozpoznawania twarzy, sprawdza się równie dobrze i znacznie ułatwia korzystanie z telefonu w wielu różnych sytuacjach. Telefon dysponuje bardzo wydajnym procesorem Apple A13 z aż 8 rdzeniami. Dodatkowo wbudowane 4 Gb pamięci RAM w połączeniu z procesorem sprawiają, że telefon działa płynnie nawet przy wymagających czynnościach. Teraz czas przejść do kwestii aparatów wbudowanych w Iphonie 11 Pro. Do dyspozycji mamy aż trzy aparaty z tyłu oraz jeden z przodu. Trzeba przyznać, że ich możliwości robią ogromne wrażenia zarówno w kwestii robienia świetnych zdjęć, jak i wysokiej jakości nagrań. Dodatkową zaletą jest świetnie działający tryb nocny, który pozwala na robienie przepięknych zdjęć nawet w ograniczonych warunkach oświetleniowych. Bateria również sprawuje się dobrze i działa zadowalająco długo na jednym naładowaniu.https://www.high-endrolex.com/25

Iphone 11 pro – opinie

Iphone 11 pro zdecydowanie jest jednym z najlepszych telefonów tej firmy, z jakimi można mieć do czynienia. Dość wysoką cenę rekompensują liczne funkcje i ciekawe rozwiązania zastosowane w tym modelu. Zdecydowanie jest to opcja, która warto rozważyć zwłaszcza ze względu na doskonałe aparaty, jakimi dysponuje, zdjęcia które można zrobić, wyglądają naprawdę profesjonalnie nawet robione nocą.