Telefon iPhone 7 Plus opinie posiada bardzo dobre, dlatego został on wzięty do analizy. Mimo pojawiania się coraz nowszych modeli telefonów od Apple, 7 Plus cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Co ma takiego w sobie, że tak wiele osób po niego sięga? Przekątna ekranu wynosi 5,5 cala, co sprawia, że jest to już większy model od Apple. Pamięć wewnętrzna 34 GB pozwala na przechowywanie sporej ilości treści na urządzeniu, pamięć RAM natomiast wynosi 3GB. Oprogramowanie to iOS 10, Procesor Apple A10 o częstotliwości 2,40GHz. Ma 4 rdzenie. Jest to model w klasycznej czerni.

iPhone 7 Plus recenzja

Telefon, który nie jest pierwszej młodości, jednak nadal doskonale się sprawdza to właśnie iPhone 7 Plus. Test tego modelu przebiegł bardzo pozytywnie, a użytkownicy stale chętnie go kupują. Z pewnością wpływ na to ma wyświetlacz Retina HD i niezwykle szeroka gama kolorów a także 3D Touch. Rozdzielczość modelu wynosi 1920×1080, co jest niezłym wynikiem. System zarządzania barwami jest tutaj sporym atutem, gdyż większa ilość odcieni sprawia, że zarówno fotografia jak i oglądane treści są coraz bardziej zbliżone do rzeczywistości. Na dużą pochwałę zasługuje także wyświetlacz (IPS TFT), który jest niezwykle jasny i niesamowicie oddaje realne kolory.

Dobry procesor (A10 Fusion) sprawia, że szybkość użytkowania zdecydowanie się wyróżnia, szczególnie na tle starszych modeli. Plusem jest także bateria, która w iPhone’ach nie należy do ich największych atutów, jednak tutaj powinna się sprawdzić bez problemu. Szybka praca i rzadsze ładowanie to aspekty nawiązujące do modelu iPhone 7 Plus.

Poprawie uległa także jakość dźwięku. Głośniki stereo grają znacznie głośniej, a ich zakres dynamiki został mocno poszerzony. Model nie posiada już wejścia jacka, jednak jest wyposażony w złącze Lightning, na którym oparte są także słuchawki. Jednak dla osób, które wolą słuchać muzyki, używając starszego sprzętu, dołączona została przejściówka, która pozwoli na korzystanie ze słuchawek o wejściu 3,5 mm. Jest to bardzo pozytywny krok w stronę użytkowników oraz z pewnością duży aspekt na plus.

Aparaty w tym telefonie także są mocnym punktem. Przysłona wnosząca f/1.8 sprawia, że nawet zdjęcia wykonane nocą są estetyczne i nie zawierają aż tyle szumów. Aparaty w telefonach od Apple są znane i lubiane na całym świecie. Także w tym modelu producent nie zawiódł. Zintegrowany system składa się z 12-megapikselowego obiektywu szerokokątnego, a także teleobiektywu umożliwiającego wykonanie bardzo ciekawych fotografii makro.

iPhone 7 plus – opinie

Telefon uzyskał pozytywną ocenę na wielu płaszczyznach. Doskonale sprawdzi się dla średnio wymagających użytkowników. Bardzo przystępna jak na Apple bateria, do tego całkiem szybki procesor. Wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala wydaje się być uśrednioną wartością dla każdego. Sprawia to, że ni będzie to zbyt mały model dla osób które preferują spore wyświetlacze, jednak nie przytłoczy także wielkością osoby preferujące zgrabne warianty telefonów.