Znalezienie dobrego telefonu w dzisiejszych czasach nie jest łatwym zadaniem ze względu na ogromny wybór tych urządzeń na rynku. Jednak już od bardzo dawna przodującą pozycję na rynku utrzymuje firma Apple i znane na całym świecie iPhone’y. Są to jednak urządzenia dość kosztowne, dlatego wiele osób decyduje się na zakup starszych modeli. Właśnie dlatego powstała poniższa recenzja iPhone 8 Plus.

Iphone 8 Plus – recenzja

IPhone 8 Plus przede wszystkim jest telefonem, na który warto się zdecydować, jeżeli nie planuje się bardzo dużych wydatków. Na początek warto zwrócić uwagę na to, że mimo upływu lat, telefon ten oferuje naprawdę duże możliwości. Pojawienie się tego modelu nie było może szczególną rewolucją na rynku smartfonów, ale nie da się ukryć, że wciąż jest opcją, na którą decyduje się wielu użytkowników, którzy planują zakup nowego telefonu. IPhone 8 Plus posiada bardzo dobry ekran o przekątnej 5,5 cala, który sprawia, że urządzenie to jest znacznie bardziej poręczne niż smartfony nowszej generacji, które bardzo często stawiają właśnie na duży ekran. Mniejsza przekątna nie oznacza, jednak, że telefon nie sprawdzi się jako odtwarzacz multimediów, ponieważ wysokiej jakości wyświetlacz posiada rozdzielczość full HD. Opisywany tutaj model został wyprodukowany w bardzo eleganckiej szarej kolorystyce. Niestety zawarta pamięć wynosząca 64 Gb może okazać się niewystarczająca dla osób, które lubią robić dużo zdjęć. Model ten z pewnością sprawdzi się doskonale w przypadku tych, którzy preferują klasyczne rozwiązania. Obręcz została wykonana ze wzmocnionego aluminium, a szkło zostało dodatkowo wzmocnione, co jest dobrym rozwiązaniem chroniącym telefon w razie upadku. Cały telefon jest bardzo solidnie wykonany, co uważam za bardzo istotny czynnik. Niestety można się przyczepić do kształtu budowy, który mógłby być trochę bardziej ergonomiczny, ale to raczej kwestia gustu.

Iphone 8 plus – test

Największe wrażenie robi naprawdę wydajny sześciordzeniowy procesor Apple A11 Bionic oraz 3 Gb pamięci RAM, który sprawia, że telefon działa bardzo dobrze i płynnie. Zdecydowanie na plus jest tu również bardzo dobry, zwłaszcza jak na te warunki cenowe aparat, który pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 4K. Model ten został wyposażony w dwa aparaty z tyłu oraz jeden z przodu. Nagrywanie filmów iPhone 8 Plus również jest na duży plus, ponieważ prezentują się naprawdę płynnie. Dzięki zastosowaniu szklanego tyłu urządzenia zamiast aluminiowego telefon trzyma się znacznie pewniej, co przekłada się również na zmniejszenie ryzyka upuszczenia go na ziemię. Telefon bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą systemu IOS.

Iphone 8 Plus – opinie

 Model ten cieszy się dużą popularnością zwłaszcza ze względu na to, że w dość przystępnej cenie można zyskać urządzenie, które jest bardzo wydajne i eleganckie. Mimo pewnych wad jest to bardzo solidna propozycja dla każdego, komu zależy na porządnym telefonie, który starczy na długo, a jednocześnie będzie oferował duże możliwości w zakresie wydajności.