Jeżeli ktoś uważa, że Iphone Xs to świetny telefon, ale trochę zbyt mały, to model Apple Iphone Xs Max jest doskonałą propozycją właśnie dla takich osób, ponieważ oferuje bardzo podobne możliwości, jednak w większej wersji. Zdecydowanie jest to telefon, który zasługuje na dokładniejsze omówienie i zrecenzowanie.

Iphone Xs Max – recenzja

Omawiany w tej recenzji Apple Iphone Max to wersja posiadająca 256 gb pamięci w wersji gwiezdna szarość. Produkty marki Apple już od dawna cieszą się ogromną popularnością. Z każdą premierą kolejnego modelu całe rzesze ludzi zamieniają swój stary model na nowy, jest jednak wiele osób, które preferują zakup trochę starszego modelu, którego cena jest wtedy zdecydowanie niższa. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że Apple Iphone Xs Max prezentuje się bardzo dobrze, dzięki nowoczesnemu i stylowemu designowi. Ekran o przekątnej 6,5’ zdecydowanie przypadnie do gustu osobom, które lubią oglądać na telefonie filmy lub grać w gry, dodatkowo ekran właściwie nie ma żadnych ramek, dzięki czemu możliwa jest jeszcze większa immersja.

Dodatkowo telefon ten może się poszczycić bardzo dobrymi głośnikami, które zapewniają świetne brzmienie muzyki oraz oglądanych treści. Zastosowany w tym Iphonie ekran OLED Retina został opracowany specjalnie dla tego telefonu. Problemem tego urządzenia jest to, że nie każdy będzie czuł się dobrze, korzystając z tak dużego telefonu, jednak jest to po prostu kwestia osobistych preferencji. Można się też przyczepić do ceny, która dla wielu może okazać się zbyt wysoka względem oferowanych możliwości. Warto jednak zwrócić na niezwykle wysoką jakość wykonania, która mimo że jest charakterystyczna dla urządzeń tej marki, w tym przypadku szczególnie robi wrażenie. Rama została wykonana ze stali nierdzewnej, która znacznie zwiększa wytrzymałość telefonu, tak samo jak wzmacniane szkło. Producent chwali się również dopracowaniem kwestii odporności na zalanie nie tylko wodą, ale również innymi płynami.

https://www.high-endrolex.com/26

Iphone Xs Max – test

Jeżeli chodzi o parametry techniczne to Apple Iphone Xs Max może pochwalić się niezwykle wydajnym procesorem A12 Bionic, który posiada aż 6 rdzeni, który faktycznie świetnie się sprawdza nawet w przypadku bardzo wymagających aplikacji. Mając taki procesor, nie trzeba martwić się o spowolnienia w działaniu urządzenia. Jeżeli chodzi o baterię to ona również nieźle sobie radzi, chociaż czas ładowania, jaki jest potrzebny, żeby osiągnąć 100%, jest trochę za długi. Aparat robi świetne zdjęcia i oferuje wiele trybów, z których można skorzystać. Apple Iphone Xs Max posiada dwa przednie aparaty oferujące 12 megapikseli oraz siedmiopikselowy aparat przedni. Można znaleźć tu trochę ciekawych rozwiązań, takich jak na przykład system Smart HDR. Telefon doskonale radzi sobie również w kwestii kręcenia filmów wideo, które prezentują się naprawdę profesjonalnie.

Iphone Xs Max – opinie

Telefon ten cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników, najczęściej pojawiającym się zarzutem jest wysoka cena oraz wielkość, jednak w tym wypadku trzeba po prostu określić swoje potrzeby.